0

رسانه هیئت های مذهبی

طرح های مذهبی

قوانین سایت

خانه » قوانین سایت

در دسترس بودن طرح‌های مذهبی همواره یکی از دغدغه‌های هیئت‌ها و گروه‌های مذهبی بوده و می‌باشد. متاسفانه به دلیل پراکندگی و آشنا نبودن هیئت‌ها با طراحان مذهبی قوی و حرفه‌ای، این خلاء بزرگ در هیئت‌ها برای یافتن طرح‌های زیبا، حرفه‌ای و در شان مراسمات مذهبی، مشهود می‌باشد.

قنوت، رسانه‌ای مذهبی می‌باشد که این خلاء را تا حدود بسیار زیادی برای هیئت‌ها و گروه‌های مذهبی از بین برده است. بدین طریق که با ترغیب طراحان عزیز کشور به بارگذاری طرح‌های مذهبی خود بصورت لایه باز و با رعایت قانون کپی رایت، پایگاه مذهبی بسیار قوی و متنوعی را برای دسترسی آسان هیئت‌های مذهبی بوجود آورند.

طرح‌هایی که توسط طراحات مذهبی بارگذاری می‌شوند، با نام خود طراح، در سایت قرار گرفته، و طراح می‌تواند طرح خود را بصورت رایگان و یا با هزینه‌ای مشخص که قوانین قیمت گذاری قنوت در آن رعایت شده باشد، در اختیار کاربران قرار دهند.کاربران عزیز نیز می‌توانند در بین تنوع بوجود آمده میان طرح‌ها، طرح انتخابی خود را دانلود و یا خریداری نمایند و برای مناسبت‌های خود استفاده کنند.

تعداد کاربران 29 عدد
تعداد محصولات 26 عدد
تعداد نوشته ها 5 عدد

شبکه های اجتماعی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته

جواز های ما